אופטיקה בפתח תקווה

מאיר עיניים היא קליניקה העוסקת באופטומטריה, והיא נחשבת כאחת מהקליניקות המתקדמות ביותר בתחום הפועלות בישראל כיום. היא מציעה ללקוחות את כל פתרונות הראיה היעילים והעדכניים ביותר, בהתאם לצרכי המטופל.


כאשר אתם מגיעים לחנות אופטיקה בפתח תקווה, ולמעשה, גם לחנות אופטיקה בכל מקום אחר ברחבי הארץ, הדבר הראשון שחשוב לעשות, הוא להשתחרר מכל הפרסומות המסחריות, ולאפשר לאיש המקצוע המנהל את החנות לסייע לכם בבחירת העדשות המתאימות ומסגרת המשקפיים שתתאים לפניכם ולאורח החיים שאותו אתם מנהלים. זאת, מאחר וכמו בתחומים אחרים, גם משקפיים ועדשות מגע הם עניין לטרנדים, אבל, לא תמיד הטרנד העכשווי והעדכני ביותר, יהיה דווקא זה שיתאים לכם, אישית. חשוב לזכור, כי לבחירה הנכונה במסגרת המשקפיים ובעדשות יש חשיבות ניכרת על איכות הראיה שלכם (וכתוצאה מכך, גם על איכות חייכם ועל האופן שבו תוכלו לתפקד בחיי היומיום), ולכן, יש צורך לזכור, שלא כל מה שנראה יפה וטרנדי, מתאים, נוח או בריא לכם, באופן אוטומטי.

אופטומטריסט בפתח תקווה - מחיר מול איכות

והנה, על מנת לאתגר אתכם מעט יותר, נוסיף לכם עוד נתונים לדילמה המתייחסת לבחירת חנות אופטיקה בפתח תקווה (או, כאמור, בכל עיר אחרת בישראל) - למרות שמחיר נחשב לאחד מהקריטריונים החשובים ביותר לבחירת אופטומטריסט, טווחי המחיר בתחום זה הם רחבים, וכדאי מאד לדעת שלא כל חנות אופטיקה שנחשבת ליקרה או יוקרתית, היא, בהכרח הטובה ביותר, גם כאשר היא מציגה את עצמה ככזו.

היות והמדובר בראיה, שהיא החוש החשוב ביותר שלנו, יש למקד את הקריטריונים לבחירת חנות האופטיקה בשיקולים ענייניים ובריאותיים, ולא להתפתות לגלוש לשיקולים שאינם רלוונטיים לבחירה. כך שעדיף, אם כן, להתייחס לקריטריונים כמו, למשל, היצע רחב של שירותים אופטומטריים המוצעים תחת קורת גג אחת, או, לחילופין, היכולת ללוות כל מטופל באופן מקצועי ואישי בפתרון בעיות הראיה השונות, ולא להתמקד רק ביכולתה של חנות אופטיקה למכור לכם, באופן חד פעמי ונקודתי, את זוג המשקפיים או עדשות המגע הבאים שלכם.

 

בראיה שקולה ומרחיקת טווח, האמינו לנו שהרבה יותר חשוב שלאופטומטריסט המטפל בכם באמת תהיינה חשובות בריאות עיניכם ואיכות הראיה שלכם, מאשר היכולת לחסוך כמה שקלים ברכישת זוג משקפיים שהעדשות שלהן עשויות מחומר זול או מיוצרות באופן רשלני בידי אנשים שאינם אנשי מקצוע בתחום האופטומטריה.

 

קליניקת מאיר עיניים - הרבה יותר מחנות אופטיקה

מאיר עיניים היא קליניקה העוסקת באופטומטריה, והיא נחשבת כאחת מהקליניקות המתקדמות ביותר בתחום הפועלות בישראל כיום. היא מציעה ללקוחות / מטופלים את כל פתרונות הראיה היעילים והעדכניים ביותר, בהתאם לצרכי הלקוח / המטופל. בנוסף למשקפיים ולעדשות המגע, אשר אותם, סביר להניח, כי תוכלו למצוא בכל חנות אופטיקה בפתח תקווה, בקליניקה מאיר עיניים תוכלו לבצע מגוון רחב בדיקות ראיה, המבוצעות באמצעות המכשור המתקדם והחדשני ביותר כיום בתחום זה.

הקליניקה פועלת בקשר מקצועי רציף והדוק מול כל רופאי העיניים הפועלים באזורה, וכתוצאה מכך, במקרים בהם בבדיקה מסוימת המבוצעת בקליניקה תאותר בעיית ראיה כלשהי, תופנו על ידי אנשי המקצוע שבקליניקה לרופא המתאים המתמחה בטיפול בבעיה, לצורך המשך הטיפול. בקליניקה שלנו מטופלים בני כל הגילאים, ומגוון מסגרות המשקפיים הרחב כולל מסגרות משקפיים המתאימות גם לפעוטות.

 

את קליניקת מאיר עיניים מנהל מאיר בן-ורון, אופטומטריסט קליני, בוגר תואר ראשון B.Sc באופטומטריה באוניברסיטת בר-אילן בהצטיינות יתרה ובעל תואר שני באופטומטריה קלינית M.Sc ב- (Pennsylvania College of Optometry (Salus University בארה"ב. בנוסף לידע המקצועי הרב שלו, למאיר בן-ורון ניסיון קליני של שנים רבות, והוא בעל רישיון משרד הבריאות (מספר רישיון 838) לעיסוק במקצוע האופטומטריה בישראל .