במאיר עיניים תוכלו להשיג את המגוון הרחב ביותר הקיים של טיפולי עדשות המגע.

יש לזכור כי על פי המלצות משרד הבריאות הרכבת עדשות המגע תעשה בהתאמתו של איש מקצוע שהוסמך לכך. חוסר התאמה בין סוג העדשה לבין העין עליה היא מורכבת עלול ליצור בעיות ואפילו סיבוכים קשים. התאמת עדשות המגע מתייחסת לפרמטרים רבים כגון מבנה העין, קימור העדשה, סוג הפלסטיק ממנו עשויה העדשה, אחוז המים המצוי בעדשה, קוטר העדשה ועוד. לא כל עדשה תתאים לכל העיניים!

עדשות מגע נחלקות באופן גס לעדשות רכות ועדשות קשות (RGP), על פי המים המצויים בתוך הפולימר הפלסטי ממנו העדשות מיוצרות. בעדשות רכות קיימים סוגים רבים הנחלקים בין היתר על פי תקופת ההרכבה שלהן: יומיות חודשיות ועוד. ישנם עדשות עם צילינדר או ללא צילינדר.  עדשות קשות לעומתן הן ארוכות טווח ויש להחליפן בהתאם לאופי ההרכבה והבלאי שלהן. 

 

ניתן לייצר בעדשות קשות סוגים מיוחדים לטיפולים מיוחדים כדוגמת עדשות שמיועדות להרכבה לאחר ניתוחי לייזר להסרת משקפיים (Reverse Geometry Lenses) או לבעיות קרנית מסוימות (קרטוקונוס, צלקות בקרנית ועוד) ואפילו עדשות שמיועדות להורדת מספר ("הסרת משקפיים ללא ניתוח").
כפי שצוין לעיל התאמת עדשות המגע תעשה, אך ורק על ידי מי שהוסמך לכך.

במאיר עיניים יש את כל הידע, המכשירים וההסמכה (מספר רישיון משרד הבריאות 838) להתאים את כל הסוגי עדשות המגע שהוזכרו ואף סוגים נוספים.