נוירו-ויז'ן הנו הטיפול היחידי בעולם, המוכח קלינית ובעל אישור ה FDA האמריקאי כיעיל בשיפור ראיה בעין עצלה במבוגרים. עין עצלה - פתולוגיה הנחשבת  לרוב בלתי הפיכה לאחר גיל 9, המהווה את הגורם העיקרי לראיה ירודה מלידה ועד גיל 40, עם שכיחות של 2-5% מהאוכלוסיה הכללית בעולם.

הטיפולים הניתנים באמצעות תוכנת מחשב בבית המטופל, מבוססים היטב מבחינה מדעית וקלינית ובעלי אישור FDA,   CE-MARK ומשרד הבריאות. מחקרים קליניים רבים מוכיחים כי טיפולי נוירו-ויז'ן יעילים בשיפור ראיה במגוון מחלות עיניים ומצבי ראיה, מעבר לשיפור האוקולרי האופטימלי.

השיפור הממוצע המושג בטיפול הנו 2.5 שורות בלוח בדיקת חדות ראיה ו 100% שיפור ברגישות לקונטרסט. מטופלים מבוגרים בעלי עין עצלה ישיגו לרוב שיפור גם בתלת מימד וראיה דו עינית.

 

תחומי הטיפול של נוירו-ויז'ן:

1. שיפור איכות ראיה בעין עצלה למטופלים בוגרים:​

הטיפול מיועד למטופלים מעל גיל 9 בעלי מעין עצלה, שחדות הראייה המתוקנת שלהם (עם משקפיים) נעה בין 6/60 - 6/9, ללא הגבלה על מספר המשקפיים. חשוב לציין - לא ניתן לעבור טיפול עם קיימת פזילה הגבוהה מ 8 פריזמות.

 מטרת הטיפול בעין העצלה היא לשפר את הראיה מעבר למה שמושג עם משקפיים או עדשות מגע. 

2. שיפור איכות ראיה והסרת משקפיים לקוצר ראיה נמוך: 

הטיפול מיועד למטופלים מעל גיל 9 בעלי קוצר ראיה נמוך עם מספר יציב עד 1.5- דיופטר, ועד 0.75- צילינדר, בעלי  חדות ראיה ללא משקפיים בטווח שבין 6/20 - 6/8.5.

מטרת הטיפול לקוצר ראייה נמוך לאפשר ראיה טובה יותר ללא משקפיים ולהקטין משמעותית את התלות בעזרים אופטיים (משקפיים או עדשות מגע).

3. שיפור איכות ראיה והסרת משקפי קריאה:

הטיפול מיועד למטופלים בגיל 55 – 40 אשר חשים לראשונה בקשיי קריאה, או שהתחילו להרכיב משקפי קריאה בשנה האחרונה. מספר מס' משקפיים לקריאה עד 1.5+ וחדות ראיה ללא משקפי קריאה לקרוב:
6/15 - Jaeger 1-5) 6/8 ). 

מטרת הטיפול להסרת משקפי קריאה לדחות את הצורך במשקפי קריאה בכשלוש עד חמש שנים.

4. שיפור איכות ראיה לאחר ניתוח להסרת משקפיים:

הטיפול מתאים למטופלים לאחר ניתוח לייזר להסרת משקפיים, אשר מעוניינים לשפר את תוצאות הניתוח. הטיפול מיועד במיוחד לאלו הסובלים מנסיגה קלה באיכות הראיה, ירידה ברגישות לניגודיות, תיקון לא מיטבי, או תופעות לוואי הקשורות בניתוח כדוגמת הילות, סנוור או טשטוש קל.
מטרת הטיפול לאחר ניתוח להסרת משקפיים, לאפשר ראיה טובה יותר ללא תיקון אופטי ולבטל, או להקטין משמעותית את התלות במשקפיים.

5. שיפור איכות ראיה לאחר ניתוחי קטרקט:

הטיפול מיועד למטופלים לאחר ניתוח קטרקט המעוניינים לשפר את איכות הראייה לאחר הניתוח. ניתן לעבור את הטיפול בכל זמן לאחר הניתוח. הטיפול מתאים במיוחד לאלו המתקשים להסתגל לראיה לאחר הניתוח והמתקשים להסתגל לעדשה המושתלת, וכן לאלו הסובלים מירידה ברגישות לניגודיות ומקשיי ראיה בתנאי תאורה נמוכה ובלילה. מטרת הטיפולים לאחר ניתוח קטרקט היא לשפר את איכות הראיה ולקצר את תהליך ההסתגלות לאחריו. הטיפול משפר את חדות הראיה ואת הרגישות לניגודיות בזמן קצר ובצורה יעילה.

6. שיפור איכות ראיה ירודה:

הטיפול מיועד למטופלים מעל גיל 9 הסובלים ממחלות עיניים שונות כגון מחלות רשתית, קרנית, ניסטגמוס ועוד. התנאים לטיפול הם ראיה יציבה, וחדות הראייה המתוקנת של המטופלים (עם משקפיים) נעה בין 6/60 - 6/9, ללא הגבלה על מספר המשקפיים.
מטרת הטיפול לראיה ירודה היא לאפשר חדות ואיכות ראיה טובה יותר למרות הפתולוגיה בעין.