מאיר עיניים תוכלו למצוא מבחר גדול של כל סוגי המשקפיים  הקיימים בהתאמה אישית לכל פציינט על פי גודל ומבנה הפנים וכן על פי סוג השימוש במשקפיים.

בתחום משקפי הראייה תמצאו במאיר עיניים קולקציה נרחבת של משקפיים: תינוקות ופגים בעלי מוטות מעוקלים לאחיזת האוזניים וגשר אף אנטומי המיועד להם. קיימת קולקציה ססגונית לילדים עם ציורים אטרקטיביים על המוטות (כגון כדורגל ומכוניות לבנים ולבבות ורודים לבנות). מסגרות אופנתיות לבני נוער.

וכמובן מיטב האופנה לנשים וגברים (מרחק/ קריאה/ מולטיפוקל/ ביפוקל ועוד).
בכל אחת מהקטגוריות הבוגרות ניתן למצוא מגוון סוגים שונים (עם מסגרת מלאה סביב העדשה, חצי מסגרת וללא מסגרת) וכן מגוון צבעים רחב.

מגוון נרחב של משקפי שמש אופנתיים לכל הגילאים, בהם ניתן להתקין עדשות ראייה כהות המיועדות לשמש בהם לא ניתן להבחין כי אתם מרכיבים משקפי ראייה. יש לזכור את חשיבות הרכבת משקפי השמש בכל גיל, המיועדים להפחית את עוצמת האור המגיעה אל העין ולהפחית סנוורים ובנוסף לסנן לחלוטין את כל הקרינה המזיקה לעיניים.

אם נמאס לכם לראות מטושטש בשהייתכם בבריכה ובים ועד כה לא מצאתם כל פיתרון, במאיר עיניים תוכלו להשיג משקפות שחייה עם מספר ואפילו בעלי עוצמה שונה בין עדשה ימין לשמאל. ניתן להשיג כמעט בכל מספר (גם בפלוסים). קיימת גם אפשרות להזמנה במרשים מיוחדים ואף צילינדרים גבוהים.


בשורה לצוללנים- אם אתם מעוניינים להשיג חווית צלילה מושלמת, במאיר עיניים תוכלו להתקין גם עדשות לראייה במשקפות הצלילה.

משקפי ספורט- המיועדים לעוסקים בספורט, עם תמיכה של גומי בחלק האחורי של הראש. כך תחסכו מכם את העלויות החוזרות של משקפיים שנשברים במהלך הפעילות ובנוסף המשקפיים יהיו מקובעים על הראש מבלי שיפלו ויחליקו על האף בכל ענפי הספורט.

משקפי בטיחות/מגן- משקפיים המיועדים לעבודה עם סכנה של חומרים מסוכנים או גופים זרים העלולים לחדור לעיניים במהלך העבודה. העדשות הנדרשות לשם כך צריכות להיות חזקות במיוחד, בכדי למנוע את שבירתן בקלות (עדשות מסוג פוליקרבונט או זכוכיות מחוסמות).